ZADZWOŃ: 795 044 055

Home » Skup aut używanych

Skup aut używanych

Zajmujemy się skupem aut używanych – wszystkich marek i modeli wyprodukowanych po 2001 roku. Mogą to być zarówno samochody, które były używane jedynie do sporadycznego przemieszczania się po mieście, jak i służbowe auta, które codziennie pokonywały długie dystanse.
W naszym skupie przyjmujemy m.in. auta używane:

  • bez przeglądu i OC,
  • po leasingu,
  • firmowe – w tym z korporacji taksówkarskich czy szkół nauki jazdy.

Dbamy o to, aby proces skupu aut używanych zachodził zgodnie z prawem i dopełnieniem wszelkich formalności. Jest to przede wszystkim wygodna opcja dla Klientów, dla których sprzedaż auta we własnym zakresie jest zbyt skomplikowana i czasochłonna. Nasza oferta uwzględnia sprawną realizację transakcji, dzięki czemu nasi Klienci bezzwłoczne otrzymują pieniądze ze sprzedaży.
Warto podkreślić, że przy skupie aut używanych pojazdy nie muszą być w idealnym stanie. Przyjmujemy również auta powypadkowe, jak i pojazdy o mniejszych czy większych uszkodzeniach. Wszystko zostaje przez nas uwzględnione w finalnej wycenie, której dokonujemy bezpłatnie na miejscu.

Dlaczego lepiej sprzedać auto do skupu aut używanych?

Największą zaletą dla Klienta jest to, że skorzystanie z oferty skupu aut używanych jest najprostszym sposobem na sprzedaż samochodu, który nie jest już wykorzystywany do codziennej jazdy. Klient nie musi się martwić o szukanie kupca czy dopełnienie wszelkich formalności. Co więcej, skup aut używanych dba o profesjonalną wycenę, która jest zgodna z faktyczną wartością pojazdu. Dzięki temu Klient ma pewność, że otrzyma satysfakcjonującą zapłatę za swoje auto.