ZADZWOŃ: 795 044 055

Home » Skup aut uszkodzonych i zniszczonych

Skup aut uszkodzonych i zniszczonych

Nasz skup aut uszkodzonych przyjmuje samochody w różnym stanie – zarówno te z drobnymi usterkami, jak i te, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Oferujemy w pełni legalny skup niesprawnych aut, a także dojedziemy we wskazane przez Państwa miejsce. Co więcej, po dokładnych oględzinach bezpłatnie określimy wartość uszkodzonego samochodu. Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zadbaj o legalną sprzedaż uszkodzonego auta

Ludzie niejednokrotnie mają problem ze sprzedażą lub pozbyciem się uszkodzonego auta. Główną obawą jest niedopełnienie wszystkich formalności – do tego stopnia, że duża część osób decyduje się na nielegalną utylizację poprzez rozbiór w amatorskich warsztatach. Takie działanie jest nie tylko niedopuszczalne, ale również surowo karane przez prawo – grzywną nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie warto ryzykować, zważywszy na to, że skupy aut uszkodzonych dbają o uproszczenie całego procesu i wygodę Klienta.

Czy uszkodzone auto oddać na złom czy do skupu?

Mając niesprawny samochód najczęstszym rozwiązaniem jest oddanie go na złom lub do skupu aut uszkodzonych. Choć obie opcje finalnie wiożą się z korzyścią finansową, to warto podkreślić, że w zdecydowanej większości przypadków skup aut uszkodzonych proponuje znacznie wyższe ceny. Wynika to m.in. z tego, że oddanie auta w to miejsce nie zawsze oznacza jego złomowanie. Oferta będzie szczególnie korzystna przy uszkodzeniach mniejszego stopnia, gdzie możliwa jest naprawa lub odzysk części.