ZADZWOŃ: 795 044 055

Home » Skup aut powypadkowych

Skup aut powypadkowych

Jako skup aut powypadkowych nasza oferta uwzględnia zarówno pojazdy, które zostały przywrócone do poprzedniego stanu, jak i te niezdolne już do jazdy. Naszym Klientom proponujemy bezpłatną i uczciwą wycenę, która jest zgodna z faktycznym stanem technicznym pojazdu.

Choć auta powypadkowe znacznie tracą na wartości, to nie oznacza to jednak, że stają się zupełnie bezwartościowe. Niejednokrotnie można z nich odzyskać cenne elementy, lub nakładem finansowym i czasowym przywrócić do stanu świetności. Część osób – zwłaszcza ta, która nie chce tracić czasu – woli jednak sprzedać auto powypadkowe, a pieniądze zainwestować w nowe.

Kiedy lepiej oddać auto powypadkowe do skupu?

Sprzedaż samochodu powypadkowego we własnym zakresie – niezależnie od jego stanu – bywa bardzo trudnym i czasochłonnym procesem. Spowodowane jest to koniecznością załatwienia wszelkich formalności związanych ze sprzedażą, jak i niewielkim zainteresowaniem wśród osób przeglądających oferty motoryzacyjne. W związku z tym lepszym rozwiązaniem może być oddanie go do skupu zajmującego się autami powypadkowymi. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie w przypadku samochodów uszkodzonych, których naprawa okazuje się zbyt kosztowna, a przez to nieopłacalna w porównaniu do zakupu nowego auta. Skorzystanie z usług skupu aut powypadkowych wiąże się z szybką sprzedażą po uczciwej cenie. Jedyne o czym należy pamiętać, to o przygotowaniu dowodu osobistego i rejestracyjnego, a także karty pojazdu – o ile została wydana. Posiadając wymienione dokumenty, zapewniamy bezzwłoczną finalizację transakcji.