ZADZWOŃ: 795 044 055

Home » SKUP AUT POWYPADKOWYCH
SKUP AUT POWYPADKOWYCH

Skupujemy auta powypadkowe

Skup aut powypadkowych 

Skup aut powypadkowychJednym z najpoważniejszych zagrożeń dla większości kupujących okazuje się zakup auta powypadkowego. Większość poszukuje bezkolizyjnych modeli, w niezbyt wygórowanej cenie. Tymczasem wypadki zdarzają się codziennie i właściwie poruszając się po drogach regularnie, trudno ustrzec się przed kolizją. Czasami zdarza się tak, że uszkodzony w kraksie samochód nie nadaje się już do naprawienia. Szkody są tak poważne, że ich usunięcia nie chce podjąć się żaden mechanik. Bywa też, że koszty są zbyt duże. Niekiedy na decyzję o ostatecznym pozbyciu się pojazdu wpływa też jego wiek. Co jednak zrobić z uszkodzonym autem, którego nikt nie chce nabyć? W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z oferty, jaką proponuje Państwu nasz skup samochodów powypadkowych w Lublinie. Szybko pozbędziecie się kłopotu, a co najistotniejsze wszystko odbędzie się z zgodnie z prawem, więc nie będą groziły Wam żadne nieprzyjemności czy nieprzewidziane konsekwencje.

Dlaczego nasz skup aut po wypadku?

Jak wynika z danych statystycznych, na legalną sprzedaż niesprawnych aut decyduje się wciąż niewielu. Większość obawia się trudności, uzupełniania mnóstwa dokumentów, dopełniania formalności. Szacuje się, że nawet 3/4 rozbitych samochodów jest utylizowana w sposób zabroniony. Najczęściej mocno uszkodzone auta rozbiera się w przydomowych, amatorskich warsztatach, a zdemontowane części sprzedaje na rynku wtórnym. Jest to działanie niedopuszczalne, zakazane przez prawo. Postępujący tak właściciele zanieczyszczają środowisko i narażają się na karę wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska. Taki proceder może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Właśnie dlatego znacznie prostszym rozwiązaniem może okazać się sprzedaż wraku w skupie samochodów powypadkowych (np. w Lublinie). Oferujemy: skup aut Lublin, skup samochodów powypadkowych lublin, skup samochodów używanych lublin.

W naszym centrum dbamy o pełną wygodę klientów, więc po uszkodzone auto dojedziemy we wskazane przez Państwa miejsce. Wystarczy tylko przygotować odpowiednie dokumenty: dowód osobisty, dowód rejestracyjny (ewentualnie potwierdzenie prawa własności, jeśli Wasze dane nie widnieją w dowodzie) oraz kartę pojazdu, o ile została wydana.

KUPIMY OD CIEBIE AUTO! WYŚLIJ FORMULARZ!