ZADZWOŃ: 795 044 055

Home » O NAS

O NAS

Skup samochodów Lublin


Firma Top24-skup od kilku lat działa na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego oraz mazowieckiego. Nasza oferta obejmuje skupowanie wszystkich modeli samochodów wyprodukowanych po 2001 roku niezależnie od ich stanu technicznego. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i pasjonatów dysponujących rozległą wiedzą w dziedzinie motoryzacji. Klientom gwarantujemy najwyższy poziom usług, bezproblemową i satysfakcjonującą współpracę oraz najlepsze stawki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


 Zapewniamy miłą obsługę, kompetentną ocenę stanu pojazdu, uczciwą wycenę, bezpłatny dojazd i szybką finalizację transakcji. Jako lider w sektorze skupu aut na rynku lubelskim dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym sprawny odbiór nawet powypadkowych i uszkodzonych aut z miejsca wskazanego przez Klienta. Po ustaleniu satysfakcjonującej Państwa kwoty skupu, nasi odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani pracownicy niezwłocznie przekażą Wam gotówkę lub przeleją pieniądze na konto.


 Top24-skup to firma z niebagatelnym doświadczeniem i dużym potencjałem, dlatego regularnie poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług, dbając jednocześnie o pełne zadowolenie Klientów. To Państwa satysfakcja i rekomendacje są bowiem dla nas najwyższymi priorytetami. Z tego też powodu staramy się uważnie wsłuchiwać w każdą sugestię, elastycznie reagować na uwagi i prośby. Wszystkich zainteresowanych ofertą skupu aut za gotówkę, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, za pośrednictwem formularza lub do naszej siedziby w Lublinie.

KUPIMY OD CIEBIE AUTO! WYŚLIJ FORMULARZ!